Ubytování v soukromí v Jeseníkách!

22.5.2024

    Osada Ramzová, která se nachází v nadmořské výšce 690 až 785 m, je poprvé zmiňována roku 1786, kdy zde byli státní správou dosazeni první osadníci. Svůj název dostala podle osobního jména Rams, jednoho z úředníků této správy.
    V roce 1960 byla Ramzová přičleněna k nedaleké Ostružné. V současnosti je Ramzová centrem zimní i letní turistiky. Kromě několika velkých i menších rekreačních zařízení se zde nachází i sedačková lanovka na Šerák a několik lyžařských vleků.

  • Apartmán č.2

    Apartmán č.2

    Kapacita: 3 osoby

     

    Velmi útulný, i když prostorově menší je Apartmán č.2, který vás upoutá svým mezonetovým uspořádáním. Při vstupu se vám naskytne krásný výhled na Ramzovou ke kapli sv.Rocha velkým štítovým oknem. Mezonet tvoří dolní obytná část s křesílky a stolkem, vestavěnou skříní a vstupem do samostatného sociálního zázemí v podobě WC, umývadla a rohového sprchového koutu a horní ložnicová část s trojúhelníkovým oknem ve štítě vybavená jedním dvojlůžkem a jedním jednolůžkem. Samozřejmostí je vybavení věšákovou stěnou u vstupu či zavěšeným TV s dálkovým ovládáním.

Aktuálně

Mapa

Odkazy