Ubytování v soukromí v Jeseníkách!

30.11.2023

    Osada Ramzová, která se nachází v nadmořské výšce 690 až 785 m, je poprvé zmiňována roku 1786, kdy zde byli státní správou dosazeni první osadníci. Svůj název dostala podle osobního jména Rams, jednoho z úředníků této správy.
    V roce 1960 byla Ramzová přičleněna k nedaleké Ostružné. V současnosti je Ramzová centrem zimní i letní turistiky. Kromě několika velkých i menších rekreačních zařízení se zde nachází i sedačková lanovka na Šerák a několik lyžařských vleků.

  • Apartmán č.3

    Apartmán č.3

    Kapacita: 3+2 osoby

     

    Apartmán č.3 patří prostorově k největšímu, co vám můžeme nabídnout a je rovněž mezonetového typu. Spodní obytná část nabízí dostatečný prostor k sezení u stolku celé rodině i pro případné sledování zavěšené TV, kterou je vybavena. Samostatné sociální zázemí je v podobě WC, umývadla a sprchového koutu je od vstupu opticky předělenou věšákovou stěnou. Dřevěné schodiště vás zavede do horní podkrovní ložnicové části, která má jedno dvojlůžko, jedno jednolůžko a dále ve štítě vytvořenou „kapsu“ pro další dvojlůžko. Střešní okno prosvětlující dostatečně vnitřní prostory nám umožní i sledovat panorámu Rychlebských hor.

Aktuálně

Mapa

Odkazy